Finalista III edycji programu Must Be The Music tylko muzyka.

Kuba Szyperski najpierw uzyskał 4 razy „TAK” od jurorów. Potem swoimi głosami wsparli go telewidzowie. Wystąpi w finale Must be the Music. Jury oceniło go lepiej niż w eliminacjach. Wszyscy zagłosowali na „TAK” – Nieprawdopodobny występ, piękny występ – wyznał Łozo. Potencjał w tobie tkwi niewiarygodny i nie ma w tym cienia przesady – mówił Adam Sztaba.

Wiadomości z Inowrocławia – Kuba jesteś bardzo utalentowany. Dałeś o wiele lepszy występ niż w eliminacjach. Dla mnie pełnoprawnym wokalistą będziesz, gdy zaśpiewasz swój własny utwór dodała Ela Zapendowska. – Możesz już występować. Życzę ci światowej kariery – powiedziała Kora.

Urodzony 06.07.1997r. Wokalista(kontratenor), student Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie – kierunek: aktorstwo teatru muzycznego. Finalista Trzeciej edycij telewizyjnego show Must be the music. W swoich występach łączę rózne gatunki muzyczne takie jak: pop, soul, jazz I r&b. W przyszłości chciałbym nagrać własną płytę i występować na deskach teatrów muzycznych w Polsce I nie tylko. Na swoim koncie posiadam również współpracę z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej.

ZAKRES WSPÓŁPRACY * występy wokalne, także z własnym autorskim repertuarem