Człowiek wielu talentów, wokalista, muzyk, producent, ale przede wszystkim człowiek wrażliwy, który czuje muzykę i przepuszcza ją przez swoje serce.
Zdobywca wielu scen, z dwudziestoletnim doświadczeniem muzycznym.

Przenosi słuchacza w świat dźwięków przy współpracy z wybitnymi, muzykami, którzy podobnie jak on zapełniali nie jedną salę koncertową. Autorski materiał muzyczny prezentowany przez Jakuba wraz zespołem jest sumą wielu przemyśleń brzmiących jednogłośnie pytaniem: ) „Czym jest muzyczny hit?”
Wieloletnia analiza tego pytania doświadczonego songwritera jakim jest Jakub Słubik dała efekt przebojowej mieszanki muzyki z pogranicza pop, soul i funk, która nikogo nie pozostawi obojętnym.

Koncert estradowy

W ramach występu plenerowego, na dużej scenie lub w warunkach klubowych proponujemy set koncertowy z pełnym instrumentarium. Materiał muzyczny składa się z czternastu utworów. Pełne energii wykonania piosenek autorskich z albumu „Kosmiczny Bard” zagrane i zaśpiewane przez zawodowych muzyków ze
stuprocentową skutecznością.
Aranżacje przygotowane na koncert rozgrzeją każdą publikę i pociągną do tańca i wspólnego śpiewania nawet najbardziej opornego na rozrywkę słuchacza. Taneczne kompozycje nie pozostawią obojętnie tych, którzy lubią poskakać w rytm muzyki i spowodują, że utwory usłyszane na długo pozostaną w głowach i sercach uczestników wydarzenia.

Koncert akustyczny

Wybór tej opcji zagwarantuje ciepły, muzyczny klimat. Akustyczne instrumentarium, spokojne aranżacje i ciepła barwa głosu Jakuba przeniosą słuchaczy w inny wymiar. Kunszt instrumentalny oraz doświadczenie sceniczne muzyków zaangażowanych w projekt zapewni rozrywkę na najwyższym poziomie. Set akustyczny doskonale sprawdza się na kameralnych imprezach w mniejszych przestrzeniach dla ludzi o wysublimowanym guście. Materiał muzyczny składa się z czternastu autorskich utworów Jakuba z albumu „Kosmiczny Bard”. Doskonale prezentują się w tej formule. Trafi do serc ludzi spragnionych przeżyć artystycznych.

 

PDF z ofertą ( kliknij )