„Odkrywamy Diamenty wśród talentów” – to nasze motto przewodnie, w imię którego podążamy za tropem. Polujemy na najcenniejsze okazy.
Ponadprzeciętność, charyzma i jakość – to jedne z cech jakimi obdarzone są nasze Diamenty. Pragniemy inspirować innych ludzi do poszukiwania w sobie piękna, unikatowości przypisanej do samoświadomości oraz odwagi by chcieć to w sobie zauważyć.
Jeśli chcecie Państwo zbudować „COŚ ” nietuzinkowego, na klarownych zasadach, opartych na obopólnym szacunku – zapraszamy do kontaktu z Nami. Zrobimy wszystko co w Naszej mocy, by event czy inne przedsięwzięcie, stworzone za Naszą przyczyną, zagwarantowały dostęp do niezapomnianych i pięknych wrażeń…”

Przedstawiciel firmy WL music production w Szwecji, gdzie współpracowała z producentem muzycznym Czesława Niemena. Wydała książkę pod tytułem,, Witold , Niemen I ja.Histotia niejednej znajomości ” na kanwie , której planuje ekranizację. Odkryła bowiem nieopublikowane jeszcze materiały video zawierające relacje z koncertów Czesława Niemena w Skandynawii, prywatne sekwencje, wywiady i konferencje prasowe oraz zdjęcia

Alina Lużyńska – Prezes Zarządu Fundacji